Hakkımızda

TUTKU GAYRİMENKUL, HAYALLERİNİZİN GÜVENCESİ 1999 yılında kurulan Tutku Gayrimenkul, kurulduğu günden bu yana bölgesinin gayrimenkul alanındaki öncü firması olmuştur.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve gelişime açık kadrosu sayesinde müşteri memnuniyetini hep üst düzeyde tutmuş ve tutmaya devam etmektedir.

Geçen 25 yıl boyunca konut, arsa-arazi ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Tutku Gayrimenkul, yüzlerce insanın hayallerine kavuşmasına yardımcı olmuştur.

Tutku Gayrimenkul, mesleki sorunların giderilmesi ve mesleki saygınlığın arttırılması noktasında mücadele etmeyi kendine görev edinmiştir.

Firmamız kurucu ortaklarından Ahmet Özder, KEMDER (Kocaeli Emlakçılar Derneği) Yönetim Kurulunda Gebze Bölge Sorumlusu olarak görev almaktadır.

Emlak Yasası’nın inşası sürecinde de emek harcayan firmamız, gayrimenkul işini “kolay para kazanmak” olarak gören zihniyetin tam karşısında yer almaktadır.

Tutku Gayrimenkul olarak, “kazan kazan” mantığından ziyade “kazandır ki kazan” mantığı ile çalışmaktayız. Müşterilerimizi hiçbir zaman tek seferlik iş yapacağımız insanlar olarak görmedik.

Bu meslekte yıllar içinde kurduğumuz dostluklar, en büyük kazanımlarımızdır. Firmamız, 25 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerine Tutku Gebze-Merkez Ofis, Tutku Yalova, Tutku Mutlukent ve Tutku Akviran şubelerinde hizmet vermektedir.

Bölgelerinde ve alanlarında uzman, eğitimli ve tecrübeli danışmanlarımızla gayrimenkul arayışınızı sonlandırmak üzere sizleri ofislerimize bekliyoruz.