Kurumsal

Biz Kimiz

TUTKU GAYRİMENKUL,
HAYALLERİNİZİN GÜVENCESİ

1999 yılında kurulan Tutku Gayrimenkul, kurulduğu günden bu yana bölgesinin gayrimenkul alanındaki öncü firması olmuştur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve gelişime açık kadrosu sayesinde müşteri memnuniyetini hep üst düzeyde tutmuş ve tutmaya devam etmektedir. Geçen 18 yıl boyunca konut, arsa-arazi ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Tutku Gayrimenkul, yüzlerce insanın hayallerine kavuşmasına yardımcı olmuştur.

Tutku Gayrimenkul, mesleki sorunların giderilmesi ve mesleki saygınlığın arttırılması noktasında mücadele etmeyi kendine görev edinmiştir. Firmamız kurucu ortaklarından  Ahmet Özder, KEMDER (Kocaeli Emlakçılar Derneği) Yönetim Kurulunda Gebze Bölge Sorumlusu olarak görev almaktadır. Emlak Yasası’nın inşası sürecinde de emek harcayan firmamız, gayrimenkul işini “kolay para kazanmak” olarak gören zihniyetin tam karşısında yer almaktadır.

Tutku Gayrimenkul olarak, “kazan kazan” mantığından ziyade “kazandır ki kazan” mantığı ile çalışmaktayız.  Müşterilerimizi hiçbir zaman tek seferlik iş yapacağımız insanlar olarak görmedik. Bu meslekte yıllar içinde kurduğumuz dostluklar, en büyük kazanımlarımızdır.

Firmamız, 18 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerine Tutku Gebze-Merkez Ofis, Tutku Yalova, Tutku Mutlukent ve Tutku Akviran şubelerinde hizmet vermektedir. Bölgelerinde ve alanlarında uzman, eğitimli ve tecrübeli danışmanlarımızla gayrimenkul arayışınızı sonlandırmak üzere sizleri ofislerimize bekliyoruz.

 

Uzmanlık Alanlarımız

KONUT

İster hayallerinizi gerçeğe çevirip yuvanız yapacağınız bir ev ister geleceğinizi düşünerek aldığınız yatırımlık bir mülk… Aradığınız ne olursa olsun biz her zaman yanınızdayız.

TİCARİ GAYRİMENKUL

Kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz veya yatırım amacıyla kurumsal kiracılı bir mülk mü arıyorsunuz; yardımcı olabiliriz.

ARSA / ARAZİ

Körfez Köprüsü ve Gebze-İzmir Otoyolu projeleriyle değerlenen Gölcük, Karamürsel, Yalova ve Orhangazi bölgelerinde 2008 yılından bu yana siz değerli dostlarımıza en doğru yatırımları yaptırmak için çalışıyoruz.

KONUT / PROJE SATIŞ

Yatırımda risk yetkinlik ile kâra çevrilebilir. Tecrübemiz ve sektör bilgimiz sayesinde güvenilir inşaat firmalarını analiz ediyor ve bizleri mahcup, sizler ise madur etmeyecek firmalar ile çalışıyoruz.

 

 

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. +90 262 721 34 34